KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 15207395
*
nr 1520 7395
Tavla
Relief, Keramik, Oidentifierad konstnär. Signerad, yttermått inklusive ram: 20x17 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 februari 2023
kl 18:48:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 09:47:32
1
300 kr
4/2 17:17:34
2
200 kr
4/2 17:17:34
1
250 kr (Budbetjänt)
4/2 17:18:18
2
300 kr
4/2 17:18:18
1
300 kr (Budbetjänt)
6/2 15:43:57
3
600 kr
6/2 18:36:07
4
400 kr
6/2 18:36:07
3
450 kr (Budbetjänt)
6/2 18:36:18
4
500 kr
6/2 18:36:18
3
600 kr (Budbetjänt)
6/2 18:36:30
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konst relief tavla
-
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:53
-
5016 Väggrelief
Paul Sevehon. Signerad, daterad 1973, blandteknik,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38
*
Tavla
Läs om budbetjänten
nr 1520 7395
Tavla
Relief, Keramik, Oidentifierad konstnär. Signerad, yttermått inklusive ram: 20x17 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/2 09:47:32 | 1 | 300 kr |
4/2 17:17:34 | 2 | 200 kr |
4/2 17:17:34 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
4/2 17:18:18 | 2 | 300 kr |
4/2 17:18:18 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
6/2 15:43:57 | 3 | 600 kr |
6/2 18:36:07 | 4 | 400 kr |
6/2 18:36:07 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
6/2 18:36:18 | 4 | 500 kr |
6/2 18:36:18 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
6/2 18:36:30 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konst relief tavla
-
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:53 -
5016 Väggrelief
Paul Sevehon. Signerad, daterad 1973, blandteknik,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38